sidearea-img-1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
sidearea-img-2 sidearea-img-3 sidearea-img-4 sidearea-img-5

Recent News

Newsletter

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Faydamız

İş kazası ve meslek hastalığı nedeni ile ödemek zorunda kalınabilecek tazminatların önlenmesini, iş gücü ve verimlilik kayıplarının en aza indirilmesini sağlıyoruz.

Deneyimimiz

Sahip olduğumuz mevzuat bilgisini farklı sektörlerde kullanarak önemli ayrıntıların göz ardı edilmesini engellemekteyiz.

Farkındalığımız

İSG kültürünün oluşması için gerekli tüm çalışmaları koordine ederken, aynı zamanda işinizi tüm yasal zorunluluklara uygun duruma getiriyoruz.

İşimiz sağlığı ve güvenliği tüm iş ve yaşam alanlarında uygulamak

ASTANGRUP, Organize sanayi bölgeleri, Alışveriş Merkezleri, Tekno Kentler, iş Merkezleri gibi yoğun iş ve yaşam alanlarında İş Sağlığı Güvenliği ve sağlık hizmetlerini, çağdaş, etkin ve yenilikçi bir anlayışla sunarak faaliyet gösterir. 2011 yılından bu yana iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini çözüm odaklı hizmet anlayışı ve gelişmiş bir altyapı desteğiyle müşterilerine ulaştırmaktadır.

6331 Sayılı İş sağlığı ve Güvenliği Kanunun ve bu kanunun yürürlükteki yönetmeliklerin gerekliliklerini yerine getirirken çözüm odaklı ve proaktif yaklaşımla çalışırız. Bu bakış açımızla; İş akışını engellemeyen tedbirleri zamanında alır, işletmenizin veriminde ve çalışanların işletmeye sunduğu katkıda artış sağlarız.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefleyen ASTANGRUP yıllardır müşterilerin ihtiyaç duyduğu birçok konuda sahip olduğu sorumluluk ve iş kalitesiyle hizmet sunmaya devam ediyor.

İş Güvenliği

İşyerinizde iş sağlığı ve güvenliği kanunun ve gerekliliklerini yerine getiren koşulsuz başarıya odaklanmış bir yol arkdaşıyız.

İş Sağlığı

Mesleğine saygı duyan, insana değer veren sağlık ekibimiz, çalışanlarınızı meslek hastalıkları ve iş kazalarından koruma yanında, daha sağlıklı, daha güçlü bireyler haline gelmeleri için çalışmaktadırlar.

İSG Danışmanlığı ve Eğitim

İşinizin ihtyaç duyduğu tüm İSG tebbirlerinin zamanında alınması için işinizi kendi işimiz gibi düşünerek çalışıyoruz.

235
İşyeri
10074
Çalışan
20000
Ziyaretçi
122
Tapbikat

Diğer Tamamlayıcı İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerimiz

İşinizin ihtiyacı olan diğer tamamlayıcı iş sağlığı ve güvenliği  hizmetlerini  sektörünüzde  deneyimli uzman danışmanlarımız sayesinde zamanında ve eksiksiz şekilde gerçekleştiyoruz.

İlk Yardım Eğitimi

İşletmenizin sahip olduğu tehlike sınıfı ve çalışan sayınıza göre ilk yardım eğitimi alan personel bulundurulması zorunludur.

Acil Durum Tatbikat ve Eğitimleri

Acil Durum Müdahale Eğitimleri (yangın söndürme, arama kurtarma, tahliye) eğitimlerinin tabtikat desteğiyle uygulamasını içerir.

Revir Kurulumu

Kurumiçi sağlık hizmetlerine yönelik uygun ortamlar oluşturuyoruz.

Aşılama

Uzman doktorlarımızın denetiminde işyerinizde ki çalışanları önlemi alınabilir hastalıklara karşı koruyoruz.

Mobil Sağlık

İşyerinizde ki sağlık taramlaları mobil Sağlık ekibimizin denetiminde.

Medikal Malzeme Temini

İşyerinizde sağlık alanındaki ihtiyaçlarınız bizlerin denetiminde olsun.

İSG Malzeme ve Ekipman Tedariki

İş sağlığı ve güvenliği ekipmanlarını satın alırken uzmanlarımızın ve hekimlerimizin kontrolünden geçmiş ürünleri tercih edin.

Yangın Söndürme Tüpleri

Uzmanlarımız tarafından test edilmiş ürünleri işyerinizde kullanmaya özen gösterin.

İlk Yardım Dolabı ve Çantası

İlk yardım kitlerimiz, işyerinizin bulunduğu risk grubu ve çalışan sayınıza göre özel hazırlanmıştır.

Yönlendirme ve Uyarı Levhaları

İşyerinizdeki muhtemel riskler ve yönlendirmeler için çalışanlarınızı uyarı levhalarıyla bilgilendirin ve koruyun.

× Online Görüşme