sidearea-img-1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
sidearea-img-2 sidearea-img-3 sidearea-img-4 sidearea-img-5

Recent News

Newsletter

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Beslenme ve Diyet

Danışmanlığı

Hepimiz günün yoğunluğu içinde işi, evi, çevreyi kendimizden öncelikli tutuyoruz. Fırsat olduğunda, en hızlı neye ulaşabilirsek onu yiyoruz. Canımız ne istiyorsa onu tüketiyoruz. Bunu yaparak, organ sağlığımızı ve çocuklarımızla geçireceğimiz sağlıklı yaşam süresini tüketiyoruz. Hatta çok değer verdiğimiz işimizi sağlıkla yapabildiğimiz günleri de. Günlük ve iş yaşamında beslenmenin salığınız için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz bu sebeple her zaman yanınızdayız

Diyet ve Beslenme Danışmanlığı Neden Önemli?

Ekip olarak (laboratuvar, hekim, diyet uzmanı, psikolog) profesyonel bir tedavi prosedürü izliyoruz.

-Metabolizma hastalıklarından obeziteye,

-Strese bağlı yeme ataklarından,

-Yeme bozukluklarına

-İş gücü kaybına yol açabilecek tüm organ hastalıklarına,

karşı koruyucu önleyici, beslenme ve diyet danışmanlığı hizmeti sunuyoruz. Ayrıca çalışanlarınıza sadece kurumsal olarak değil; bireysel olarak da hizmet veriyoruz. Ekip olarak (laboratuvar, hekim, diyet uzmanı, psikolog) profesyonel bir tedavi prosedürü izliyoruz. Metabolizma hastalıklarından obeziteye, strese bağlı yeme ataklarından, yeme bozukluklarına, iş gücü kaybına yol açabilecek tüm organ hastalıklarına karşı koruyucu önleyici ve tedavi edici beslenme ve diyet danışmanlığı hizmeti veriyoruz.

Kurumsal veya Kişisel

Nasıl Çalışıyoruz?

Hekim tarafından gerekli tedavi planı oluşturulduktan sonra; besin ilaç etkileşimleri dahi dikkate alınarak,tamamen kişiye özel beslenme programları hazırlıyoruz.Diyet görüşmeleri içerisinde yeme davranışı değişikliği hedefleyen bireysel beslenme eğitimleri veriyoruz.

Hayat kadar beslenme programlarınızında değişken ve dinamik olmasını sağlıyor, kilo verirken almamayı da öğretiyoruz. Kilo koruma konusunda da ekip olarak destek veriyoruz. Siz de, sağlığını, işgücü kaybını, verimliliği önemseyen danışanlarımız gibi bizi tercih ederseniz; “Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlık Birimi” hizmetleriyle ilgili detaylı bilgi alabilir; kurumsal veya bireysel anlaşmalar yapabilirsiniz.

Bizden Güncel Haberler

Diyet beslenme ve kilo kontrol hakkında merak etkinliklerinizi blogmuzdan takip pedebilirsiniz.

× Online Görüşme