sidearea-img-1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
sidearea-img-2 sidearea-img-3 sidearea-img-4 sidearea-img-5

Recent News

Newsletter

[contact-form-7 404 "Not Found"]

ASTANGRUP Hakkında

Organize sanayi bölgeleri, Alışveriş Merkezleri, Tekno Kentler, iş Merkezleri gibi yoğun iş ve yaşam alanlarında İSG ve sağlık hizmetlerini, çağdaş, etkin ve yenilikçi bir anlayışla sunarak faaliyet gösterir. 2011 yılından bu yana iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini çözüm odaklı hizmet anlayışı ve gelişmiş bir altyapı desteğiyle müşterilerine ulaştırmaktadır.

İstanbul Dünya Ticaret Merkezinde bulunan ofisimiz 2011 yılından bu yana siz değerli firmalara ara vermeden hizmet sunmaktadır. Sağlığın her alanda öneminin farkındalığıyla kurulmuş olan ASTAN GRUP modern teknoloji, bilimsel veriler ve kapsamlı mevzuat bilgisiyle sizlerin yanında olduğunu kanıtlamıştır.

Yaşam Alanlarındayız

ASTANGRUP bulunduğu yaşam alanlarında iş sağlığı ve güvenliği kültürünün oluşması amacıyla, müşterilerine gerçek bir danışman gibi rehberlik yapmaktadır.

İşimize Odaklandık

Tüm tehlike sınıflarına uygun, belli bir standardizasyonda koordine edilmiş iş sağlığı ve güvenliği hizmeti veriyoruz.

Çözüm Odaklı ve Bilgili

ASTANGRUP çalışanlarının tüm güncel mevzuatla ilgili yenilik ve gelişmelerden haberdardır. Sahip olunan donamın tüm müşterilerimize çözüm odaklı yaklaşmamızı sağlamaktadır.

× Online Görüşme