sidearea-img-1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
sidearea-img-2 sidearea-img-3 sidearea-img-4 sidearea-img-5

Recent News

Newsletter

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Hiç düşündünüz mü: Hafta sonu neden dinç kalkıyorsunuz da, hafta içi yorgun ve keyifsiz… Bu bezginlik hali, akşam yatana kadar tırmanarak devam ediyor değil mi… Oysa iş yerinde stresi yönetme becerisi kazandığınızda, eve nasıl geldiğinizden tutun, sabah nasıl kalktığınıza kadar çok şey değişecek.

Hayatınızı idame ettirebilmeniz için, işi zihninizin merkezine koyuyorsunuz. Gününüzün önemli bir kısmı iş yerinde veya iş dışında işi düşünerek geçmiyor mu… Elbette düşük doz stres sizin daha başarılı ve dinamik olmanız için itici bir güçtür. Fakat yüksek dozu, hele ki iyi yönetilemezse; işin kalitesine, sağlık sorunlarına, iş gücü kaybına bile dönüşüyor.

Bazı çalışanlar, neşeli, enerjik, üretken… Bazıları ise; agresif, ego savaşlarında veya sorumluluktan kaçıyor. Her yerde, hepimizin arasındalar… Hayatta her davranış modeline rastlamak mümkün… Mesele yolda yürümek olsaydı, işiniz daha kolay olabilirdi. İç içe olup birlikte bir iş üretmek, işi huzurlu keyifli yürütebilmek gerek… Bu kez iletişim becerisi, üslup ve dayanıklılık ön plana çıkıyor. Zihninizi nasıl kullanmalısınız? İlişkilerinizi ve iş yoğunluğunu nasıl yönetmelisiniz? Ne gibi teknikleri öğrenmeye ihtiyacınız var? Hayatınızı kolaylaştırmak, iş saatlerini daha verimli, dinamik ve keyifli geçirmek sizin elinizde. Olaylara ve bireylere bakış açınızı değiştirmek mümkün… Sadece iş yaşantınızda değil, özel hayatınızda da her anı daha mutlu ve zinde geçirebilmeniz için, paylaşılacak çok fazla bilgi ve teknik mevcut. Unutmayın ki; negatif enerji kadar pozitif enerji de bulaşıcıdır. Hem sizin hem de yakın çevrenizin yararlanabileceği Psikolojik Danışmanlık Hizmeti ile gülen yüz çemberi kuruyoruz.

× Online Görüşme