sidearea-img-1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
sidearea-img-2 sidearea-img-3 sidearea-img-4 sidearea-img-5

Recent News

Newsletter

[contact-form-7 404 "Not Found"]
Sağlık Mevzuat Danışmanlığı

Sağlık Mevzuat Danışmanlığı Konularında Alanında Uzman Kadromuzla Sizin Yanınızda Oluyoruz. Türkiye’de sağlık kurumları son yıllarda sağlık turizmi başta olmak üzere farklı alanlarda organizasyonlar yapmakta ve hayata geçirmektedir. Ayrıca Türkiye’de sağlık alanındaki gelişmeler, teknoloji kullanımı ve fiyat farklılıkları farklı dünya ülkelerinden gelen bireylerinin sağlık açısından önemli hizmet almalarını sağlamaktadır. ASTAN GRUP bu konuda danışanlarına, kurum ve sağlık işletmelerine her türlü reklam, kalite yönetimi, eğitim yönetimi, finansal yönetim, pazarlama, çalışan güvenliği, insan kaynakları yönetimi, bilgi yönetimi, müşteri memnuniyeti ve belgelendirmeler konusunda destek sağlayarak kurumların daha nitelikli bir hal almalarına katkı sağlamaktadır.

Mevzuat Danışmanlığı Hizmeti Neden Önemli?

Türkiye ve dünyada artık sağlık kurumlarına ve işleyişine yönelik gerçekleştirilen hizmetler oldukça önem taşımaktadır. Bu nedenle sağlık kurumlarına ilişkin gerçekleştirilen hizmetler potansiyel bir yapıda değerlendirilmekte ve işletilmektedir.

İşinizde Sağlık  Mevzuat Danışmanlık Hizmetlerimiz

Kurum bazında özel anlaşmalarla ya da bireysel olarak ASTANGRUP Mevzuat Danışmanlığı Hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Sağlım Mevzuat Danışmanlığı

Sağlık Kurumlarında Finansal Yönetim Danışmanlığı

Sağlık Kurumlarında İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı

Sağlık Kurumlarında Pazarlama Danışmanlığı

Hastanelerde Kalite Yönetim Danışmanlığı

Sağlık Kurumları Yönetim Danışmanlığı

Sağlık Kurumlarında Çalışan Güvenliği ve İSG Danışmanlığı

× Online Görüşme